איך להקים עסק מאפס

חולם לפתוח עסק חדש?

אנו בטוחים כי לפני שהגעת לקרוא שורות אלה כבר התלבטת רבות ושאלת את עצמך את השאלות הבאות:

אנחנו פה בשביל לענות לך על כל השאלות ולסייע לך מהצעד הראשון. הקמת עסק חדש או פתיחת חברה חדשה הנו לרוב תהליך מורכב, החל מבדיקת הכדאיות הכלכלית של העסק החדש. המשך בהחלטה האם לפתוח עוסק מורשה או חברה. לאחר מכן יש להכין תכנית עסקית המהווה את מסמך העבודה הראשון של העסק שלך, ועוד ועוד.

אנו במשרד מלול ושות' ניתן לך מענה לשאלות אלו ולרבות אחרות שייעלו בהמשך הדרך. נסייע לך ברישום העסקברשויות, באיתור מקורות מימון וגיוס אשראי, נעניק לך כלים לשליטה ובקרה בהוצאות והכנסות העסק כגון בקרה תקציבית, ניהול תזרים מזומנים, בניית תמחור נכון ועוד...

פנה אלינו עוד היום! או התקשר לתיאום פגישת היכרות 02-6515222

הכנו עבורך 7 טיפים חשובים להקמת עסק חדש:

  1. זהה את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלך (שוק היעד). עליך להכיר את המאפיינים שלו, להבין מהם הצרכים שלו, כתוצאה מכך תדע לאפיין איזה שירותים ומוצרים הוא צורך ולספק לו אותם.
  2. אפיין את המתחרים ומצא את היתרון היחסי שלך. יתרון יחסי יכול להיות: איכות המוצר, איכות השירות, מחיר אטרקטיבי, זמן אספקה קצר, מיקום ונגישות וכדו..
  3. מצא את החיסרון היחסי שלך. לרוב קשה לבעל עסק לזהות לבדו את החיסרון היחסי שלו. לשם כך כדאי להתייעץ בגורמים חיצוניים ובמיוחד באנשי מקצוע. זיהוי הנקודות החלשות מראש מאפשרת להיערך בצורה מיטבית לפתרון הבעיות העלולות לצוץ בהמשך.
  4. הכן תכנית שיווק ומכירות מפורטת. זהה הזדמנויות עסקיות. כגון: היחלשותו של מתחרה בשוק, יצירת קשר מועדף עם ספק עיקרי בשוק. עלייה בביקושים לסוג המוצר שלך.
  5. הכן תכנית עסקית. חשוב מאד לתכנן מראש את כל שלבי הקמת העסק, כולל סכום ההשקעה הנדרש לכל שלב ואת סכום האשראי הנדרש להון חוזר. יש לבדוק שוב ושוב את נקודת האיזון של העסק בכל אחד מהשלבים.
  6. גיוס הון. עליך לוודא לפני תחילת הפעילות, כי יש באפשרותך לגייס את ההון הנדרש להקמת והפעלת העסק שלך. זכור כי מחסור באמצעי מימון בשלב הקמת העסק והתחלת פעילותו הנו הסיבה העיקרית לנפילת עסקים חדשים.
  7. פנה לאיש מקצוע. כדאי לבחור איש מקצוע מהתחום, אשר יסיע לך באפיון השוק, בהכנת תכנית עסקית ובהתמודדות אל מול הגורמים הפיננסים לצורך גיוס הון.

אנחנו פה בשבילך. 

אנו נפתח עבורך תיק ברשויות המס - מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי (פתיחת עוסק מורשה). אנו כגורם מקצועי ומיומן, נוכל ללוות אותך ולייעץ לך בכל שלביו השונים של תהליך בניית העסק ובכך נסייע לך להתמקד ביזמות העסקית נטו, ללא בזבוז זמן מיותר על הליכים ביורוקרטיים. 

נשמח לתאם לך פגישת ייעוץ להקמת העסק שלך, בה נוכל להכיר אותך ואת הצרכים הייחודיים שלך ולהתאים לך תכנית התפורה במיוחד בשבילך.